Блог AG Organic

Що ми обираємо і як наш вибір впливає на якість життя? Про руйнівну силу пестицидів на організм людини

Щодня ми визначаємося з пріоритетами. І, мабуть, в наш час вже не залишилось людей, які б не вважали своїм пріоритетом здоров’я, адже саме від нього безпосередньо залежить працездатність,якість та тривалість життя. Ніхто не буде заперечувати, що одним з найголовніших чинників, які формують наш фізичний стан – є чиста вода та здорові продукти харчування. Саме так – чисті та непошкоджені від впливу небезпечних та шкідливих хімічних сполук.

Те, що ми споживаємо має:
  • будувати, а не руйнувати,
  • живити, а не травити наші організми,
  • має давати енергію, а не забирати її.

На жаль та з прикрістю спостерігаємо, як переважна кількість продуктів на наших поличках мають саме такий деструктивний вплив.


Одним з таких чинників, є наявність пестицидів в овочах та фруктах. Навіть сама назва, останній склад якої перекладається, як «вбиваю» говорить сама за себе та звертає нашу увагу на небезпеку. То що ж таке пестициди? Це хімічна сполука, яка використовується для захисту рослин. І, якщо, вона має ефект пришвидшеної дії на знищення шкідників, то на життя та здоров’я людини ця дія хоча спрацьовує повільніше, проте, згубний вплив невідворотній, як в цілому на організм, так і в загальному на генерацію людини на планеті. Також пестициди негативно впливають на всю екосистему в цілому- стан води, повітря, грунтів, тварин, які харчуються забрудненою сировиною. Все це порушує рівновагу в природному середовищі планети.

Чому ж, знаючи всі ці фактори, сільськогосподарські підприємства продовжують використовувати такі згубні методи? Відповідь проста - це економічно вигідно. Інтереси виробника не завжди відповідають інтересам споживача.

Міркуючи над цією надважливою темою, виникає ряд питань: якщо монополісти харчового виробництва нехтують інтересами споживачів, то чи є вихід з цього замкненого кола, в системі, якій ми знаходимось? Чи можливо зберегти організм здоровим, живучи в реаліях нашого часу?

Якщо наша ціль здорове та якісне життя та піклування про здорове майбутнє наших дітей, цінуючи ці найважливіші пріоритети, знайдемо вихід, бо він існує, для тих, хто шукає.
Ряд сільськогосподарських виробників обрали нелегкий, але вірний шлях для вирощування сільськогосподарської продукції без впливу будь-яких хімічних сполук, зберігаючи ґрунт та продукцію чистими, що робить отримані продукти корисними, поживними та живими за своєю природньою структурою.

Якщо ви маєте потребу зміцнити своє здоров’я та вплинути на якість свого життя, ми пропонуємо продукти, які вирощують сертифіковані виробники, що є гарантією якості.
Якщо ви визначилися у своєму виборі, ми будемо раді допомогти Вам, адже, ми всі є частиною цього світу і бажаємо зробити його прекраснішим та досконалішим, дбаючи один про одного та про навколишнє середовище.