AG Organic
Партнери

Партнери

та сертифікати якості

П'ять років тому ми прийшли до того, щоб створити "AG Group" – тепличний комплекс, де вирощуються здорові продукти харчування, головною та необхідною умовою яких є органічна складова та відсутність хімічної обробки. Ця умова робить продукт на 100% чистим та корисним. Ми отримали те, про що мріяли! І ,наразі, щасливі від тієї праці, якою займаємося. Ми керуємось не лише нашими відчуттями – результат нашої праці гідно оцінений зовнішніми експертами. Так, в 2016 році компанія отримала сертифікат «Organic standart», як вагомий доказ та підтвердження найвищого результату в галузі вирощування органічних овочів.
Це 2000 гектар органічної землі, на яких ростуть екологічно чисті овочі та фрукти. Також виробник вирощує курей, качок і овець, забезпечує замкнутий цикл органічного виробництва. ТОВ «Дунайський аграрій» був заснований на землях СК «Чапаєва» на півдні України. Виробник пройшов органічну сертифікацію ще в 2010 і на сьогоднішній день має сертифікати «Органік Стандарт», UA-BIO, NOP і навіть BIO SUISSE (Швейцарія).
Засновник компанії - фермер Олексій Трегубов любить повторювати, що вирощування ягід - це стиль життя і справа не для ледачих людей. Майже щодня він приїжджає на свою ферму в селі Мала Стариця на Київщині. Органічне виробництво на майже 60 га землі під Києвом. Без обробки хімією, застосування ЗЗР та інших синтетичних препаратів.
ФГ "Агро Стариця"
Компанія націлена на створення якісних, органічних продуктів, які відповідають європейським стандартам. Технологічний процес вирощування органічних продуктів є повністю екологічним, відбувається природним шляхом, використовуючи натуральний грунт (біогумус), який також є продуктом компанії.
В асортименті компанії гриби шиітаке, геріцій і ерінги.