AG Organic

Історія компанії

В прагненнях до омріяної мети...
Ми любимо бути відвертими і зараз поділимось з вами тим, до чого довго йшли. Було б радісно відчути, що наші з Вами мрії, зрештою, зводяться до одного. От, скажіть, а що для Вас є вершиною? Який Ваш ідеальний світ?

Ми завжди мріяли жити з любов'ю, творити з любов'ю, з любов'ю віддавати світу те краще, що ми вміємо і чим пишаємось – це втіленням проектів, які несуть здоров'я, енергію та довголіття не лише нам і нашим друзям, а й усім навколо,бо здорова людина здатна на недосяжні речі, оскільки сповнена оптимізму та життєвої енергії.
Ми не могли уявити собі іншого шляху, щоб не реалізувати цю мрію. Втілення цієї мети була нашою необхідністю такої ж, як дихати, як жити. В результаті довгих пошуків, п'ять років тому ми прийшли до того, щоб створити AG Group - компанію, яка врешті-решт створила свій тепличний комплекс і вирощує здорові продукти харчування. Головною і необхідною умовою є органічна складова, відсутність хімічної обробки ґрунтів, на яких вони вирощуються, і відсутність зовнішньої обробки рослин. Ця умова робить продукт на 100% чистим і неушкодженим від різних зовнішніх впливів. Ми отримали те, про що мріяли! Отримали можливість мати здорові продукти харчування на своєму столі і наші зусилля були виправдані.
Ми щасливі від тієї роботи, якою займаємося і переконані, що користь від цієї роботи колосальна! Ми керуємося не тільки нашими відчуттями - результат нашої праці оцінений зовнішніми експертами.

Так, в 2016 році компанія отримала сертифікат «Organic Standart», як вагомий доказ і підтвердження високого результату в області вирощування органічних овочів.
Ми контролюємо процес вирощування від початку посівів до появи продукції в продажу.

І так, впевнено гарантуємо, що отримані продукти безпечні навіть для вагітних жінок і для маленьких дітей.
Бездоганна якість підтверджується щорічної сертифікацією, яка гарантує відсутність:
хімічних добрив
пестицидів та гербицидів
нітратів
гормонов і стимуляторів росту
генетичних модифікацій
інших штучних втручань
У нашому каталозі Ви знайдете велику різноманітність органічних продуктів:
Свіжі овочі, фрукти і ягоди
Заморожені ягоди і фрукти
Бобові
Сухофрукти і горіхи
Органічне масло
Спеції
Кава і трав'яні чаї
Органічні трави у горщиках
Якщо Ви дотримуєтесь такої ж життєвої філософії– нам з Вами по дорозі, та ми неодмінно станемо друзями, щоб спільно йти до нашої мети. Ласкаво просимо до світу здоров'я, гармонії та впевненого майбутнього для Вас та Ваших близьких! Ласкаво просимо до нашої родини щасливих людей! Чекаємо на Вас!
Багато приємних дрібниць для побуту і декору Вашої кухні, створених з любов'ю
Книги та квіти для створення чарівної атмосфери у Вашому домі
Також: